کد خبر: ۱۰۰۱۲۹
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۱/۱۷
جلسه پرسش و پاسخ مردم و مسئولین در پنجمین روز از دهه مبارک فجر در شهرستان جاجرم برگزار شد
جلسه پرسش و پاسخ مردم و مسئولین در جاجرم برگزار شد

به گزارش پایگاه خبری جاجرم، جلسه پرسش و پاسخ مردم و مسئولین به مناسبت دهه مبارک فجر با حضور فرماندار، معاونت فرمانداری، بخشدار مرکزی، امام جمعه ، دیگر مسئولین ادارات و ارگان ها و مردم شریف و گرانقدر شهرستان جاجرم در محل مسجد صاحب الزمان(عج) شهر جاجرم برگزار شد.
 
جلسه پرسش و پاسخ مردم و مسئولین در پنجمین روز از دهه مبارک فجر با حضور گسترده مردم شریف و متدین شهرستان جاجرم ، شب گذشته پس از اقامه نماز مغرب و عشاء به امامت حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه جاجرم در محل مسجد صاحب الزمان(عج) شهر جاجرم برگزار شد.
 
دکتر محبی فرماندار جاجرم در این مراسم ضمن گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر و جشن پیروزی انقلاب اسلامی به برگزاری مراسم افتتاحیه متمرکز پروژه های شهرستان جاجرم ، بهره برداری از 58 پروژه با اعتباری بالغ بر 18 میلیارد و 27 میلیون تومان در دومین روز از دهه مبارک فجر با حضور مهندس صالحی استاندار محترم خراسان شمالی و دیگر مسئولین در روستای امیرآباد از توابع بخش مرکزی این شهرستان اشاره نمود.
 
وی در ادامه گزارشی از اقدامات و عملکرد و فعالیت های دولت تدبیر و امید طی 4 سال گذشته در شهرستان جاجرم ارائه نمود و به مهم ترین پروژه های شهرستان که در این مدت به بهره برداری رسیده و یا در حال تکمیل می باشد اشاره کرد. وی در ادامه به سوالات حاضرین درباره موضوعات مختلف پاسخ داد.
 
جلسه با پاسخگویی دیگر مسئولین شهرستان به سوالات مطرح شده در جلسه ادامه یافت.

انتهای پیام

 

انتهای پیام
 
نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
 
آخرین خبرها