کد خبر: ۱۰۰۱۷۱
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۱/۱۹
امام جمعه شهرستان جاجرم:
امام جمعه شهرستان جاجرم با بیان اینکه دستاورد انقلاب اسلامی عزت، قدرت و هیبت بود گفت: دشمن به دنبال پیاده سازی سبک زندگی غربی است نباید گرفتار فرهنگ غربی شویم ما باید نظام اسلامی را به یک تمدن جهانی و اسلامی تبدیل کنیم .
دستاورد انقلاب اسلامی عزت، قدرت و هیبت بود/ باید نظام اسلامی را به یک تمدن جهانی تبدیل کنیم

حجت الاسلام موسوی امام جمعه ی  شهرستان جاجرم در گفتگو با خبرنگار  پایگاه خبری جاجرم، ضمن تبریک به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی این پیروزی را برگرفته از قرآن کریم دانست و گفت: نظام اسلامی در ایران منشا خیرو برکات زیادی بوده است .

وی با اشاره به برکات نظام اسلامی تصریح داشت: مهم ترین برکت عزت انقلاب اسلامی است که به مردم و جامعه ی اسلامی عزت داد و آنها را از ذلت خارج کرد حتی شاه در زمان خود یک عبد ذلیل بود .

حجت الاسلام موسوی با اشاره به مسئله ی قدرت انقلاب در جهان افزود:برکتی که از نظام اسلامی برای ایران اسلامی ماند قدرت فرهنگی،نظامی،سیاسی،اقتصادی است ما قبل از انقلاب چنین قدرتی را نداشتیم که دشمن از این توانمندی ها نگران باشداینها از برکات نظام است.

وی خاطر نشان کرد امروز ملت ایران،نظام اسلامی و رهبر ایران در دنیا از یک هیبت خاص برخوردار است که نمونه ی آن اظهار نظر مسئولین آمریکایی است که سوال شد شما به عنوان مهم ترین مسئله ی سیاست خارجی چه چیزی مد نظرتان است دغدغتان از چیست گفتند تمام دغدغه ما جمهوری اسلامی ایران است.

رئیس شورای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان با بیان اینکه ما باید نظام اسلامی را به  یک تمدن جهانی و اسلامی تبدیل کنیم تصریح کرد : دشمن به دنبال پیاده سازی سبک زندگی غربی است ما باید الگوهایی را برای ملل جهان تعریف کنیم نه اینکه دشمن فرهنگ خودش را قالب کند،که خداوند قرآن و ائمه ی دین و شهدا را به عنوان بهترین الگوها برای کشور عزیز ما قرار داده است.


وی انتقال برکات و دستاوردهای انقلاب اسلامی را اصلی ترین وظیفه ی رسانه ای دانست و گفت: نسل جدید ما از دوران انقلاب چیزی را درک نکرده اند باید سعی و تلاش کنیم‌که برکات و دستاوردهای انقلاب را به آنها منتقل کنیم تا آنها هم مانند انقلابیون قبل از انقلاب و بعداز دفاع مقدس از انقلاب اسلامی حمایت کنند و این امانتی که امام و شهدا به دست ما سپرده اند را حفظ به نسل های بعد بسپاریم.

حجت الاسلام موسوی  ضمن دعوت مردم به راهپیمایی با شکوه بیست و دوم بهمن افزود: یکی از راههای حفظ و استمرار انقلاب اسلامی حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن است که با وحدت و همدلی حول محور ولایت ان شا الله حضور پررنگی  داشته باشند گاهی حفظ انقلاب با کارهای فرهنگی است و گاهی دشمن روی اعداد و ارقام حساب باز میکند که حضور در راهپیمایی ها میتواند در حفظ انقلاب موثر باشد.

انتهای پیام
نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
 
آخرین خبرها