کد خبر: ۱۰۰۱۷۲
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۱/۱۹
جشن انقلاب به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در بخش شوقان برگزار شد.
برگزاری جشن بزرگ انقلاب در شوقان+ تصاویر

به گزارش پایگاه خبری جاجرم، به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ، جشن انقلاب با حضور فرماندار جاجرم ، بخشدار شوقان ، مسئولین ادارات و ارگان ها، خانواده های معظم شهدا جانبازان و ایثارگران و جمع کثیری از مردم انقلابی بخش شوقان در محل سالن ورزشی شهر شوقان برگزار شد.
 
دکتر محبی ضمن قدردانی از عوامل برگزاری جشن انقلاب در بخش شوقان خواستار افزایش برگزاری این گونه جشن ها و ایجاد شور و نشاط اجتماعی در بین اقشار مختلف جامعه شد و افزود : صاحبان اصلی این انقلاب مردم هستند و با حضور باشکوه و پرشور خود در تمام عرصه ها و بویژه جشن های انقلاب بر نشاط و شادابی این ایام الله می افزایند.
وی جشن های انقلاب و مشارکت مردم را نمایشی از اقتدار و عزت روز افزون نظام مقدس جمهوری اسلامی عنوان کرد و افزود : برگزاری جشن انقلاب باعث می شود جوانان و نسل های حاضر با انقلاب اسلامی بیشتر آشنا شوند و حرکت خودشان را بر مسیر اعتلا، بالندگی و سربلندی کشور و انقلابشان ترسیم کنند. در دهه فجر باید دلایل وقوع انقلاب،پایداری و استمرار حرکت انقلاب و داشتن روحیه امید و امیدواری به انقلاب را برای نسل های حاضر و آینده تبیین و روشن کرد.
 
وی در ادامه گزارشی از عملکرد 4 ساله دولت تدبیر و امید در شهرستان جاجرم بویژه در بخش شوقان ارائه نمود و افزود : دستاوردهای بزرگ دولت تدبیر و امید باعث ایجاد ثبات و آرامش در فضای جامعه شده و افزایش دلگرمی مردم را بوجود آورده است.

انتهای پیام
نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
 
آخرین خبرها