کد خبر: ۱۰۰۱۷۳
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۱/۱۹
در هفتمین روز از دهه مبارک فجر مراسم بهره برداری از ایستگاه اقلیم شناسی خودکار و کلنگ زنی طرح هادی روستای حصار عیسی در بخش شوقان برگزار شد.
افتتاح و کلنگ زنی دو پروژه در بخش شوقان به مناسبت دهه مبارک فجر

به گزارش پایگاه خبری جاجرم، در هفتمین روز از دهه مبارک فجر مراسم کلنگ زنی طرح هادی روستای حصار عیسی و بهره برداری از ایستگاه اقلیم شناسی خودکار در بخش شوقان با حضور فرماندار جاجرم ،بخشدار شوقان، مسئولین ادارات و ارگان ها و مردم ولایت مدار بخش شوقان برگزار شد.
 

فرماندار شهرستان جاجرم در حاشیه این مراسم با اشاره به وضعیت اقلیمی بخش شوقان اظهار داشت : منطقه شوقان به دلیل داشتن آب و هوای معتدل و کوهستانی بودن نیازمند ایستگاه هواشناسی بود تا داده های اقلیمی به روزتر در اختیار کارشناسان و مردم قرار گیرد تا از بسیاری از حوادث و مخاطرات که برای حوزه های کشاورزی و باغداری ایجاد می شود جلوگیری کند.

وی گفت: ایستگاه اقلیم شناسی خودکار بخش شوقان با اعتباری بالغ بر 600 میلیون ریال جزء 20 ایستگاه پایش داده های هواشناسی در خراسان شمالی می باشد.

دکتر محبی با اشاره به سیاست دولت تدبیر و امید در حوزه عمران و آبادانی روستاها افزود : یکی از سیاست های دولت تدبیر و امید که از جمله افتخارات دولت نیز می باشد توجه ویژه به عمران و آبادانی مناطق روستایی و ایجاد زیرساخت های مورد نیاز در روستاها می باشد که با اجرای آن شاهد کاهش مهاجرت روستائیان و پایدار شدن زندگی در محیط روستایی هستیم.

انتهای پیام

انتهای پیام
نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
 
آخرین خبرها