کد خبر: ۱۰۱۱۷۲
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۱/۲۰
امام جمعه شهرستان جاجرم :
امام جمعه شهرستان جاجرم با بیان اینکه یوم الله ۲۲ بهمن امسال با حضور حماسی مردم تماشایی خواهد بود گفت: انقلاب برای این ملت استقلال آزادی و جمهوری اسلامی به ارمغان آورد که مهمترین دستاورد انقلاب است.
یوم الله ۲۲ بهمن امسال تماشایی خواهد بود/مهمترین دستاورد انقلاب استقلال آزادی جمهوری اسلامی است

به گزارش پایگاه خبری جاجرم، حجت الاسلام موسوی امام جمعه شهرستان جاجرم در خطبه های عبادی سیاسی این هفته شهرستان جاجرم ضمن تبریک سالگرد پیروزی انقلاب و طلیعه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی گفت: در آستانه روز یوم الله ۲۲ بهمن ماه  قرار داریم و بنابه گفته مقام معظم رهبری این با حضور اقشار مختلف مردم روز تماشایی خواهد بود.

وی با بیان اینکه انقلاب ما پنج مرحله را طی کرد ابراز داشت: تخریب، تاسیس، تثبیت و مرحله تداوم انقلاب اسلامی است انقلاب اسلامی فقط برای ایران نیست حضرت مهدی می خواهد حکومت جهانی ایجاد کند پس ما وظیفه داریم برای دستیابی به این مهم تلاش کنیم.

موسوی با اشاره با اینکه خداوند نعمت هایی که به ما داده است را باید بیان کنیم افزود: با بیان کردن و برشمردن نعمت های خدا متعال و دستاورد انقلاب اسلامی شکرگزاری خداوند را انجام بدهیم.

وی با بیان اینکه هر امتی در برابر امامش دو وظیفه دارد یک شکر در برابر نعمت های الهی و دو صبر و مقاومت در برابر دشمنی دشمنان  اظهار کرد: انقلاب برای این ملت استقلال آزادی و جمهوری اسلامی به ارمغان اورد که مهمترین دستاورد انقلاب است.

خطیب نماز عبادی سیاسی جمعه جاجرم با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری گفت: علی رغم تحریم های دشمن و علاوه بر رشد دو برابری جمعیت می بینید که پیشرفت فروانی در زمینه های اقتصادی اجتماعی و.. از جمله راه و شهرسازی، در حوزه دفاعی و صنایع و معادن و تحصیلات دانشگاهی و مراکز علمی داشته است.

وی با تاکید بر اینکه آمریکا در منطقه شکست خورد و اسرائیل در منطقه تنهاست تصریح کرد: فرماندهان نظامی و انتظامی بیان می کنند ایران اسلامی دارای شهر های موشکی است و اگر آمریکا و متحدین آن غلطی کنند این شهر های موشکی تلاویو و اسرائیل را تبدیل به خاکستر خواهد کرد.

رئیس شورای امر به معروف و نهی از منکر جاجرم با تاکید بهترین شکر این نعمت ها حضور در یوم الله است افزود: امیدواریم به فضل الهی ۲۲ بهمن با حضور پر شور مردم حماسه به یاد ماندنی را رغم خواهند زد.

وی با اشاره به صبر در برابر سختی ها گفت: به کوری چشم دشمنان و به فضل الهی ملت همیشه در صحنه پرچم جمهوری اسلامی را توسط مقام معظم رهبری تحویل امام زمان خواهند داد.

انتهای پیام
نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
 
آخرین خبرها