کد خبر: ۱۰۱۱۷۶
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۱/۲۲
مردم از حماسه حضورشان می گویند:
مردم شهرستان جاجرم از حماسه تماشایی حضورشان در جشن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی می گویند.
ملت ایران پشت انقلاب و رهبرشان ایستاده اند/ همیشه و درهمه وقت لبیک گوی ندای رهبرمان هستیم

به گزارش پایگاه خبری جاجرم، مردم شهرستان جاجرم همپای دیگر مردم سرزمین پارس چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی را جشن گرفتند و با آرمان های انقلاب اسلامی بیعت کردند.

دکتر محبی فرماندار جاجرم در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت : ملت ایران با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن اتحاد و انسجام ایران را برای دشمنان نمایان کردند.

وی گفت: مردم انقلابی و همیشه در صحنه شهرستان جاجرم با حضور پرشور و شعور خود در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن ضمن تجدید بیعت با آرمان های بنیانگذار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) و شهدای گرانقدر ایران اسلامی،  اتحاد و همبستگی خود در حمایت از ایران اسلامی و پیروی از ولایت فقیه را به جهانیان نشان داده و مشت محکمی بر دهان یاوه گویان زدند.

حجت الاسلام آزموده یکی از شرکت کنندگان در راهپیمایی ضمن تبریک یوم الله ۲۲بهمن ماه افزود: امروز حضور ملت یک حضور مثال زدنی است.

وی با اشاره به اینکه انقلاب ما انفجار نور بود تصریح داشت: شعاع این نور بر دل های تمام مردم ایران تسری پیدا می کند و این نور تابیده بر دلهایشان است که آن هارا به صحنه می آورد.

آزموده گفت :امروز روز نشان دادن مشت های گره کرده ی مومنین به سمت ابر قدرتها و دشمنان ایران است روزی است که ما در مقابل دیوارهای پولادین استکبار جهانی، دیوارهای اقتصادی و سیاسیشان و دیوارهای بلند امنیتیشان با مشت های گره کرده می ایستیم و این دیوارهارا فرو میریزیم و ان شاء الله بر خرابه های آنهافرهنگ نوین مهدوی را پایه گذاری می کنیم.

وی در پایان خاطر نشان کرد: امروز یک روز معمولی نیست،امروز روزی است که ان شاءالله تداوم آن نهضت جهانی امام زمان(عج)را به دنبال خواهد داشت.

همچنین خانم یزدانی یکی از فعالان سیاسی اصلاح طلب گفت: قطعا هر کشوری برای تغییر و تحولات عظیمی که رخ می دهد و همه ی ملت ها درآن دخیل اند اعتبار و ارزش خاصی قائل است و همه ی کشورها روز استقلال ملتشان را جشن می گیرند و مردم ایران هم در بیست و دوم بهمن ماه این جشن را با حضور در راهپیمایی این روز می گیرند.

وی افزود: کشور ما نیازمند این است که این روز تاریخی را زنده نگه بداریم و به نسل های بعدی منتقل کنیم که اگر غیرازاین باشد ارزش های اولیه انقلاب به خطر می افتد و ما در مقابل شهدا و حرکت انقلابی امام مسئولیت خودمان را به درستی انجام نداده ایم.

یزدانی در پایان گفت: این وظیفه ی همه ی مردم است که با حضور پرشورشان تحت فرامین مقام معظم رهبری و ادای احترام به شهدا و امام راحل در راهپیمایی شرکت کنند و این مراسم را با حضور هرچه بیشتر به جا آورند که الحمدالله مردم حماسی شهرستان جاجرم با حضورشان همانند سال های قبل حماسه آفرینی کردند.

یکی از خانم های شرکت کننده در راهپیمایی ابراز داشت: بیست و دوم بهمن حضور حماسه ای و پرشور مردم ایران را نشان می دهد  که مردم ایران هنوزم که هنوز است پشت جمهوری اسلامی ایران محکم و استوار ایستاده اند.

وی افزود: من به عنوان یک زن ایرانی با حضور خودم در این راهپیمایی نشان می دهم که پشت حجابم و کشورم  و ملت اسلامی ام محکم ایستاده ام.

خانم سیدی یکی اعضا بسیج دانشجویی شهرستان جاجرم گفت: مردم غیور شهرستان جاجرم مانند همیشه حضور پورشوری در این  مراسم داشتند تا به کسانی که با اسلام کینه ی دیرینه دارند بفهمانند ما ایرانیان همچنان در صحنه هستیم.

وی تصریح داشت: ملت ایران از آمریکا و اسرائیل هیچ ترسی ندارد و کافی است رهبرعزیزمان امر بفرمایند تا جانمان را فدای اسلام و انقلاب کنیم و همیشه و درهمه وقت لبیک گوی ندای رهبرمان هستیم

میثم وارسته یکی از فرهنگیان شرکت کننده در راهپیمایی ۲۲بهمن گفت: بنده با دانش آموزانم در این راهپیمایی شرکت کردیم تا هم الگویی باشم برای دانش آموزان وهم راهپیمایی دیدنی و تماشایی را در دهه ی چهارم انقلاب در آلبوم خاطرات انقلاب اسلامی رقم بزنیم.

وی افزود: این سیل جمعیت که امروز مشاهده می کنیم تمام قد پشت کشورشان و مقام عظمای ولایت تا آخرین قطره خونشان خواهند ایستاد.

انتهای پیام
نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
 
آخرین خبرها