کد خبر: ۱۰۱۵۰۹
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۱/۲۶
گزارشی از وضعیت پارک روستای خراشا؛
عدم احداث سرویس بهداشتی، عدم روشنایی مناسب فضای پارک، نداشتن آب لوله کشی، عدم اجرای صحیح شیب گیری پیاده رو های پارک و جمع شدن آب باران در پیاده رو ها قسمت کوچکی از مشکلات پارک روستای خراشا است.

 

به گزارش پایگاه خبری جاجرم؛ پارک روستای خراشا که از سال 91 احداث شده است تا کنون به بهره برداری کامل نرسیده و نیازمند توجه ویژه مسئولین برای تکمیل این پارک است.

 

یکی از شهروندان روستای خراشا در گفتگو با خبرنگار ما در مورد وضعیت پارک روستای خراشا گفت: احداث پارک شقایق خراشا همزمان با روستاهای همجوار از سال ها پیش کلید خورد، ولی هنوز هم تکمیل نشده است.

وی به کمبودها و مشکلات این پارک اشاره کرد و گفت: عدم احداث سرویس بهداشتی، نداشتن آب لوله کشی، عدم اجرای صحیح شیب گیری پیاده رو های پارک و جمع شدن آب باران در پیاده رو ها قسمت کوچکی از مشکلات این پارک است.

حق پناه به عدم نصب صحیح تاب ها و سرسره ها و سایر وسایل بازی اشاره کرد و گفت: بعضی از سرسره ها و تاب ها روی پیاده رو اجرا شده اند.

وی ابراز داشت: متاسفانه کابل های برق رها شده وعدم روشنایی مناسب فضای پارک، نداشتن فضای سبز مناسب و ...گوشه ای از نابسامانی ها و عدم مدیریت و سهل انگاری در اجرای این پروژه است.

 

دهیار روستای خراشا در مورد وضعیت پارک این روستا با بیان اینکه این پارک در سال 91 احداث شد گفت: مساحت این پارک چهار هزار و دویست متر مربع حصار کشی شده، و حدود هزار و دویست متر هم سنگ فرش شده است.

وی گفت: پیمانکار برق جواد میری، پیمانکار حصار کشی محمد پارسا، پیمانکار سنگ فرش و قرنیز دیوارها وقرنیز حاشیه سنگهای سنگ فرش محمد دهقان و علی شاهوردی، مهندس طراح نقشه کشی هم آقای صادقی تنها است.

سید میثم فخرفاطمی شورای روستای خراشا  گفت: قسمتی از سنگ فرش پارک انجام نشده است و روشنایی تکمیل نیست.

وی به عدم اجرا فضای سبز و نهالکاری و نبود سرویس بهداشتی در این پارک اشاره کرد و تصریح داشت: این موضوع را پیگیری کرده ایم می گویند چون مساحت پارک خراشا ٢ یا سه برابر پارکهای دیگر در روستاهاست باید صبر کنید تا بودجه بیاید و دلیل تکمیل نشدن پارک همین مساحت زیاد است که قبلا این مساحت توسط شورای قبلی در نظر گرفته شده است.

 

سلیمان غضنفری بخشدار جلگه سنخواست ضمن تقدیر و تشکر از پایگاه خبری جاجرم؛ برای انتشار مشکلات روستاهای بخش گفت: حتما طی سه روز آینده کارشناس فنی بخشداری به این پارک مراجعه و از وضعیت پارک روستا بازدید می کند قطعا مشکلات و نواقص در حد توان حل خواهد شد.

وی افزود: ذکر این نکته لازم است که در این سالها اعتبارات عمرانی دهیاریها بسیار ناچیز هست و امکان انجام پروژه هایی  مثل پارک و ... مقدور نیست با این وجود این موضوع در اولویت کارها در روستای خراشا قرار میگیرد.

 

انتهای پیام

 

 


لینک دانلودنظرات بینندگان
1396/11/26 | رضا
0
0

تقدیر و تشکر از پایگاه خبری برای انعکاس مشکلات مردم


1396/11/26 | اهالی خراشا
0
0

امیدواریم مسئولین پیگیری کنند


نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
 
آخرین خبرها