کد خبر: ۱۰۲۷۱۸
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۲/۱۶
امام جمعه جاجرم:
امام جمعه جاجرم با بیان این مطلب که گسترش فرهنگ نیکوکاری وظیفه همگان است تصریح داشت : گسترش فرهنگ نیکوکاری و کمک به همنوع وظیفه همه احاد جامعه است.
گسترش فرهنگ نیکوکاری وظیفه همگان است/مردم از کسبه های شهر خرید کنند

به گزارش پایگاه خبری جاجرم، حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا موسوی امام جمعه جاجرم در جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر با بیان این مطلب که گسترش فرهنگ نیکوکاری وظیفه همگان است تصریح داشت : گسترش فرهنگ نیکوکاری و کمک به همنوع وظیفه همه احاد جامعه است.
وی افزود: با توجه به اینگه در استانه سال نو قرار گرفته ایم باید در جهت رشد فرهنگ نیکوکاری در جامعه تلاش کنیم تا نیازمندان نیز بتوانند سال نو را با ارامش آغاز کنند.
وی خاطر نشان کرد: یکی از معروفهایی که باید در ایام نوروز بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد صله رحم است که در دین اسلام نیز بر این معروف بسیار تاکید شده است.
رییس ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان جاجرم در ادامه خاطر نشان کرد: دستگاه های نظارتی در این ایام نظارت خود را بر بازار بیشتر کنند تا در حق مصرف کنندگان و کسبه بی عدالتی صورت نگیرد تا مردم نیز بتوانند خرید نوروز خود را با اطمینان خاطر انجام دهند.
وی گفت: مردم جاجرم نیز سعی کنند خرید مایحتاج عید نوروز خود را از کسبه شهر تهیه کنند تا شاهد رونق اقتصادی در خود شهر باشیم و کسبه نیز نسبت به رعایت انصاف در فروش عدالت را رعایت نمایند.
امام جمعه جاجرم خاطر نشان کرد : یکی از راه های اثر گذار جهت امر به معروف، تذکر لسانی است که گروه هایی از طرف ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان در نظر گرفته شده تا با تذکر لسانی در ایام نوروز از آسیبهای اجتماعی جلوگیری شود.
 

 

انتهای پیام
نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
 
آخرین خبرها