کد خبر: ۱۰۲۷۹۰
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۲/۱۸
امام جمعه جاجرم:
امام جمعه جاجرم با اشاره به خرید های عید نوروز از شهروندان جاجرمی خواست حتی المقدور از تولیدات کشور خرید کنند و در ادامه بیان داشت:شهروندان عزیز هم هوای کاسبان شهرستان را داشته باشند و هم کاسبان هوای شهروندان را داشته باشند انصاف بخرج بدهند و گران فروشی نکنند.
شهروندان و کاسبان جاجرمی هوای یکدیگر را داشته باشند/ حجاب از اصول اصلی انقلاب و اسلام است

به گزارش پایگاه خبری جاجرم؛ امام جمعه شهرستان جاجرم حجت الاسلام موسوی در نماز عبادی سیاسی این هفته شهرستان جاجرم ضمن تبریک میلاد با سر سعادت حضرت فاطمه مادر شیعیان جهان اسلام و تبریک روز مادر و روز زن با اشاره به ویژگی های حضرت فاطمه الزهرا گفت: ۱۸ آیه در شان حضرت فاطمه و فرزندانش در قرآن آمده است.

وی با اشاره به عفت حضرت فاطمه تصریح داشت: دشمن به دنبال این است که به بد حجابی و بی حجابی، اختلاط بین محرم و نامحرم از بین رفتن عفت در زنان را در کشور دامن بزند تا به کیان خانواده ها ضربه بزند و ما باید حضرت فاطمه را در زندگیمان الگو قرار دهیم تا مشکلات اجتماعی در کشور حل شود.
 
حجت الاسلام موسوی با اشاره به فضل و بخشش های حضرت فاطمه افزود: حضرت زهرا (س) حتی لباس عروسی اش را در شب عروسی خود به نیازمندان داد و اول همسایه های خود را دعا می کرد و می گفت ما اول باید فکر هم نوعان خود باشیم بعدا به فکر خودمان باشیم.

وی با بیان این مسئله که شهدا بر گردن ما حق دارند گفت: قدر و منزلت شهدا همین قدر بس که مقام معظم رهبری با این همه مشغله کاری با خانواده های شهدا دیدار دارند و اخیرا هم به دیدار خانواده شهید نظم و آرامش در کشور رفتند.

خطیب جمعه جاجرم با تاکید بر اینکه مقام و منزلت زن حجابش است ابراز داشت: عده ای از سرنادانی حجاب را در کشور زیر سوال می برند در حالی که حجاب از اصول اصلی انقلاب و اسلام است و برای پیاده سازی ارزش های اسلامی خون های بسیار زیادی در کشور ریخته شده است.

وی افزود: دشمن امروز تا بن و دندان مصلح علیه جمهوری اسلامی حرف می زند و اخیرا هم گفته است نیروهای جمهوری اسلامی در خلیج فارس چه می کند در حالی که آمریکایی ها از آن سر دنیا می آیند و در کشور یمن خون ریزی می کنند و بچه های معصوم را می کشند. وظیفه ما کمک به مسلمانان و انسان های مظلوم جهان است.

امام جمعه جاجرم اظهار داشت: تنها راه ایستادگی در برابر فتنه های استکبار توجه و عمل به اصول ها و ارزشهای اسلامی است.

وی با اشاره به خصلت های پسندیده انسان گفت: ما هرچه داریم از خداست چرا در احسان و نیکوکاری خساست می کنیم.

رئیس شورای امر به معروف و نهی از منکر جاجرم خاطر نشان کرد: چشم و هم چشمی و حسادت و بهانه تراشی های مختلف و ... مانع احسان و نیکوکاری و کمک به نیازمند است.

وی ضمن گرامیداشت هفته منابع طبیعی گفت: منابع طبیعی و شهرداری ها تلاش کنند درختان مثمر کاشته شود و مردم هم حفظ و حراست از منابع طبیعی داشته باشند.

حجت الاسلام موسوی با اشاره به خرید های عید نوروز از شهروندان جاجرمی خواست حتی المقدور از تولیدات کشور خرید کنند و در ادامه بیان داشت:شهروندان عزیز هم هوای کاسبان شهرستان را داشته باشند و هم کاسبان هوای شهروندان را داشته باشند و انصاف بخرج بدهند و گران فروشی نکنند.

انتهای پیام
  
نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
 
آخرین خبرها