کد خبر: ۱۰۳۰۷۲
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۱/۱۷
امام جمعه جاجرم:
امام جمعه شهرستان جاجرم با اشاره به موضوع استخدامی کارخانه آلومینا جاجرم و انتقاد نسبت به قرار دادن پنج استان در این آزمون گفت:جوانان برای احقاق حقشان از مبادی قانونی اقدام کنند و مسئولین هم به فکر ایجاد اشتغال برای شهرستان و استان باشند استان های دیگر مسئول دارند.
جوانان برای احقاق حقشان از مبادی قانونی اقدام کنند/بعضی از مسئولین یک بام و دو هوا رفتار می کنند

به گزارش پایگاه خبری جاجرم؛ امام جمعه شهرستان جاجرم حجت الاسلام موسوی در نماز  عبادی سیاسی این هفته شهرستان جاجرم ضمن گرامی داشت روز سلامت و تقدیر و تشکر از اعضای ستاد نوروزی افزود:تلاش کنید راه های رسیدن به سلامتی را در تمام عمر داشته باشید.


حجت الاسلام موسوی با اشاره به  سخنان مقام معظم رهبری در خصوص حمایت از کالای ایرانی تصریح داشت: حمایت از کالای ایرانی واجب است زیرا مقام معظم رهبری، رهبر سیاسی ما تکلیف کرده اند و این یک حجت شرعی است و ممکن است افرادی باشند که ایرانی نیستند اما کسی که تعصب ایرانی دارد باید این وظیفه را انجام دهد.

وی با بیان وظیفه ی خطیر مسئولین نظارتی بازار گفت :باید به هیچ کارخانه ای اجازه ندهند که قیمت هارا بالاببرند و گران فروشی کنند اینها وظیفه دارند که گران فروش ها را اشدّ مجازات کنند.

وی با اشاره به موضوع استخدامی کارخانه ی آلومینا و قرار دادن پنج استان در این آزمون گفت: بعضی از مسئولین یک بام و دو هوا رفتار می کنند به طوری که در آزمون استخدامی شهری فقط بومی های همان شهر را فراخوان می دهند اما در مورد شهر ما سخاوت خرج می دهند و پنج استان را دعوت به آزمون می کنند.

حجت الاسلام موسوی خطاب به جوانان شهرستان  گفت: شما جوانان به عنوان متولیان اشتغال همین استان تلاش کنید و شمای مسئول فقط به دنبال ایجاد اشتغال همین استان باشید نه استان های مجاور، آنها خودشان مسئول دلسوز دارند.

وی خاطر نشان کرد: مردم ما برای عدالت انقلاب کردند یکی از بی عدالتی های همین است که به جوانان ما بی مهری می شود و تمام آلودگی ها و ضررهای کارخانه را در شهر تحمل می کنند،مسئولین عاقلانه تر بیاندیشید و به دنبال مشکلات حوزه ی استحفاظی خودشان باشند.

حجت الاسلام موسوی با اشاره به راه های رسیدن به احسن الحال گفت: اگر احساس می کنید جایی که بروید درآنجا گناه است درآن مجلس شرکت نکنید،و بهترین انتخاب این است که درخانه تان بنشیند.

وی با اشاره به فرموده ی امیرالمومنین (ع) فرمود: اگر میخواهی کسی را برای مسئولیتی برگزینی احسن الحال را انتخاب کن،کسی که به بهترین شکل دینداری می کند و ببینید آیا در عرصه ی عفت بهترین راه و بهترین شیوه ی دینی را انتخاب می کند یا نه.

رئیس شورای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان جاجرم  خطاب به عزیزانی که امسال به حج واجب مشرف خواهند شد گفت:هر حاجی که در سیستم مالی اش سلامت مالی نداشته باشد حجش باطل است،خواهران و برادران  در صله ی رحم ها خمس و زکات را فرهنگ سازی کنید ،خمس به درآمد مازاد سال قرار می گیرد از اینها غافل نشوید.

وی با اشاره به پیام رسان تلگرام اظهار داشت: تلگرام که در ایران رتبه ی اول را دارد امروزه وارد سیستم اقتصادی کشور ما شده در اینجا مسئولین بزرگوار هستند که باید تدابیری بیاندیشند.
نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
 
آخرین خبرها