کد خبر: ۱۰۵۱۱۶
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۱/۱۹
فرماندار شهرستان جاجرم :
دکتر محبی فرماندار جاجرم از برگزاری آزمون استخدامی شرکت آلومینای جاجرم در شهر جاجرم با در نظر گرفتن ضرایب ویژه نیروهای متخصص بومی این شهرستان در فرایند استخدام خبر داد.
آزمون استخدامی شرکت آلومینای جاجرم در شهر جاجرم برگزار خواهد شد

به گزارش پایگاه خبری جاجرم؛ دکتر محبی فرماندار جاجرم در جلسه هم اندیشی برگزاری آزمون استخدامی شرکت آلومینای جاجرم که با حضور امام جمعه جاجرم، اعضای شورای تامین شهرستان، اعضای شورای اسلامی شهر جاجرم، مدیرعامل شرکت آلومینا و تعدادی از معتمدین شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد با تاکید بر اهمیت بکارگیری نیروهای متخصص در صنعت شمش آلومینا تصریح داشت : با توجه به اهمیت صنعت شمش در راستای تکمیل زنجیره تولید شرکت آلومینا و پایه گذاری پایدار این صنعت و از سوی دیگر، تامین نیروی انسانی متخصص و کیفی مورد نیاز این مجموعه نیازمند آن هستیم تا با برگزاری آزمون استخدامی از بین فارغ التحصیلان و متخصصان در رشته های مختلف افراد مورد نیاز را جذب و بکارگیری نماییم.


وی با اشاره به در نظر گرفتن ضرایب ویژه نیروهای بومی شهرستان تصریح داشت : هدف ما جذب حداکثری نیروهای بومی متخصص و کیفی است تا بتوانیم فرایند توسعه صنعت آلومینا و شمش را بهبود بخشیده و در آینده نزدیک زمینه راه اندازی و ارتقای واحدهای جانبی کارخانه شمش آلومینا را فراهم نماییم.
مقام عالی دولت در شهرستان جاجرم با تاکید بر اهمیت مطالعه و آمادگی متقاضیان شرکت در آزمان استخدامی تصریح داشت : پس از رایزنی و مذاکرات صورت گرفته با مدیران مجموعه آلومینا مقرر گردید مکان برگزاری آزمون استخدامی از تهران به جاجرم تغییر یافته و آزمون استخدامی شمش آلومینا در شهر جاجرم برگزار گردد. همچنین ضرایب ویژه ای برای نیروهای متخصص بومی لحاظ خواهد شد تا شاهد جذب حداکثری نیروهای بومی متخصص و کیفی در این مجموعه باشیم. لذا جوانان و فارغ التحصیلان شهرستان جاجرم که در آزمون استخدامی شرکت آلومینا ثبت نام نموده اند  با مطالعه و آمادگی کافی در جلسه آزمون حضور یابند.


 


فرماندار جاجرم در ادامه به اهمیت توجه مسئولین به دغدغه نسل جوان و تحصیلکرده در زمینه اشتغال اشاره کرد و افزود : ما در شهرستان جاجرم نیازمند نهادینه سازی این تفکر هستیم که هدف باید حفظ و پایدار ساختن صنعت شمش و آلومینا به عنوان قلب تپنده و پویای جاجرم در سطح شهرستان باشد.
 
وی در پایان ضمن قدردانی از تلاش های مدیریت شرکت آلومینای جاجرم در پیگیری راه اندازی کارخانه شمش آلومینا تصریح داشت : علیرغم تحریم ها و مشکلات متعدد پیش روی دولت تدبیر و امید ، شرکت آلومینای جاجرم به دلیل نگاه ویژه دولت موفق به ادامه فعالیت و حفظ ثبات و پایداری خود گردید. مجموعه شمش آلومینا مراحل تکمیل و راه اندازی را پشت سر گذاشت که این امر نشان از اهمیت جایگاه تولید و اشتغال در دولت تدبیر و امید و تلاش دولت مردان در حمایت از تولید ملی است.
 
قابل ذکر است مهندس زارع مدیرعامل شرکت آلومینای جاجرم نیز گزارشی از اقدامات و فعالیت های صورت گرفته در سطح مجموعه آلومینا بویژه در زمینه استخدام و بکارگیری نیروهای جدید در مجموعه شمش آلومینا ارائه نمود.
همچنین هریک از اعضای حاضر در جلسه به ارائه نظرات و پیشنهادات خود و همچنین بیان دغدغه های اقشار مختلف مردم در شهرستان جاجرم با محوریت روند استخدام نیرو در مجموعه آلومینا پرداختند.
 

انتهای پیام/
نظرات بینندگان
1397/01/20 | محمد رضا
0
2

منظور از نیروی متخصص بومی استان خراسان شمالی میباشد یا شهرستان جاجرم؟


1397/01/27 | شهروند بومي
1
1

كاش شرط معدل هم قيد ميشد و معدل كل هم بي تاثير نبود توي استخدامي


1397/01/29 | عباس
0
0

چرا تاریخ امتحان رو مشخص نمیکنن تا تکلیف روشن باشه


نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
 
آخرین خبرها