کد خبر: ۱۰۵۳۹۶
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۱/۲۶
فرماندار شهرستان جاجرم :
فرماندار شهرستان جاجرم با بیان اینکه تکریم از معلمان یک وظیفه عمومی است گفت: مقام معلم مقام انبیا و رسالت معلمان در راستای رشد و آگاهی جامعه بسیار ارزشمند است . معلم در خط مقدم تربیت نسل آینده در جامعه قرار دارد.
معلم در خط مقدم تربیت نسل آینده در جامعه قرار دارد/تکریم از معلمان یک وظیفه عمومی است

به گزارش پایگاه خبری جاجرم؛ جلسه هماهنگی ستاد گرامیداشت هفته معلم به ریاست دکتر محبی ، فرماندار و رئیس ستاد گرامیداشت مقام معلم در شهرستان جاجرم با حضور مدیریت و پرسنل اداره آموزش و پرورش این شهرستان در محل دفتر فرماندار برگزار شد.
 
دکتر محبی فرماندار جاجرم در این جلسه با اشاره به اهمیت جایگاه معلم در رشد و تعالی جامعه اظهار داشت : مقام معلم مقام انبیا و رسالت معلمان در راستای رشد و آگاهی جامعه بسیار ارزشمند است . معلم در خط مقدم تربیت نسل آینده در جامعه قرار دارد.


وی در ادامه با بیان این مطلب که تکریم از معلمان یک وظیفه عمومی است افزود : جامعه فرهنگی باید از طرف آحاد مردم مورد تکریم و احترام قرار گیرد، چرا که نقش تعلیم و تربیت نسل های آینده جامعه بر عهده این قشر فرهیخته است و ارج نهادن به مقام معلم وظیفه ایست که باید از سوی اقشار مختلف مورد توجه واقع گردد.


مقام عالی دولت در شهرستان جاجرم با تاکید بر همکاری و تعامل دستگاه ها در برگزاری هرچه باشکوهتر مراسم گرامیداشت مقام معلم تصریح داشت : برنامه ریزی ها به گونه ای باشد که مراسم گرامیداشت هفته معلم با انسجام و هماهنگی کامل به گونه ای برگزار شود که در خور شان و جایگاه مقام معلم باشد.


در ادامه ، ایزدی سرپرست آموزش و پرورش شهرستان جاجرم گزارشی از برنامه های در نظر گرفته شده جهت اجرا در هفته گرامیداشت مقام معلم ارائه نمود.
 

 

انتهای پیام
نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
 
آخرین خبرها