کد خبر: ۸۵۳۵۵
تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۹/۰۱
امام جمعه شهرستان جاجرم در دیدار با بسیجیان شهرستان جاجرم عنوان کرد:
بسیجیان شهرستان جاجرم به مناسبت هفته بسیج با امام جمعه شهرستان جاجرم دیدار کردند که حجت الاسلام موسوی در این دیدار گفت: امروز باید یک بسیجی مجهز به سلاح علم و تقوا باشد
امروز باید یک بسیجی مجهز به سلاح علم و تقوا باشد

به گزارش پايگاه خبري جاجرم، تعدادی از بسیجیان و مسئولین و خانواده های معظم شهدا با امام جمعه شهرستان جاجرم به مناسبت هفته بسیج دیدار کردند.
حجت السلام موسوي امام جمعه شهرستان جاجرم ضمن تسليت ايام عزادراي اربعين ابا عبدالله الحسين و تبريک فرارسيدن هفته بسيج و عرض خير مقدم خدمت بسيجيان و مسئولين حاظر در مراسم ابراز داشت:يک وجه اشتراک بين محرم و صفر و هفته بسيج وجود دارد و آن هم این است که بسيجيان راه عاشورا را با همان عشق و علاقه که یاران ابا عبدالله الحسین در کربلا داشتند این راه را ادامه داده اند و ادامه خواهند داد.

حجت الاسلام موسوی گفت: امروز ماموریت بسیجیان بعد از هشت سال دفاع مقدس یادآوری ارزش ها و از خود گذشتگی رزمندگان اسلام در جنگ است. همان طور که امام سجاد و حضرت زینب بعد از عاشورا، وقایع کربلا و مصائبی که رخ داده بود یادآوری می کردند و امام حسین را به مردم معرفی می کردند.

وی مهمترین پیام زیارت اربعین را امام شناسی عنوان کرد و ابراز داشت: همه ما دو وظیفه خیلی مهم داریم اولین وظیفه اینکه امام را بشناسیم و دوم اینکه امامان را به دیگران بشناسانیم.

حجت الاسلام موسوی اظهار کرد: امروز باید یک بسیجی مجهز به سلاح علم و تقوا باشد و با بهترین استدلال ها جایگاه امامت و ولایت خصوصا جایگاه ولی فقیه را به مردم و جوانان بشناسانند.

وی با بیان علل پیروزی بسیجیان هشت سال دفاع مقدس گفت: یکی از ویژگی هایی که توانست خواست و اراده آنها را به پیروزی برساند اتحاد و همدلی حول محور ولایت فقیه بود.

در ابتدای مراسم  سرگرد پاسدار حسين اکبري فرمانده ناحیه بسیج شهرستان جاجرم ضمن تسليت ايام عزادراي اربعين ابا عبدالله الحسين و تبريک فرارسيدن هفته بسيج ابراز داشت: از 29 آبان تا 6 آذر هفته بسیج نام گذاری شده است و مقارن شدن هفته بسیج با ایام اربعین اباعبدالله الحسین متبادر کننده پیام های است. بسیج خودش را مولود تفکر مکتب عاشورا می داند. و از امام  حسین (ع) شعار هیات منه الذلة را یاد گرفته است و زیر بار هیچ ظلمی نمی رود و مقابل آن با تمام قدرت می ایستد. امروز بسیجیان راهشان امتداد راه ابا عبدالله است و از حرم اهل بیت (ع) در مقابل کسانی که قصد حمله به حرم اهل بیت (ع) دارند به مقابله پرداخته است.

وی ابراز داشت: امروز بسیج گوش به فرمان مقام معظم رهبری است و از دشمنان پوشالی انقلاب اسلامی نمی ترسد و با تمام قوا در مسیر حق استوار خواهد ایستاد.

پایان خبر
نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
 
آخرین خبرها