کد خبر: ۸۵۳۸۵
تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۹/۰۴
در سالروز تشکیل بسیج دانشجویی و طلبه صورت گرفت
جمعی از مسئولين بسيج دانشجويي دانشگاههاي شهرستان جاجرم با مسئول حوزه علميه شهرستان در سالروز تشكيل بسيج دانشجویی و طلبه ديدار كردند.
دیدار مسئولین بسیج دانشجویی با مسئول حوزه علمیه شهرستان

به گزارش پایگاه خبری جاجرم، جمعی از مسئولين بسيج دانشجويي دانشگاههاي شهرستان جاجرم با مسئول حوزه علميه شهرستان در سالروز تشكيل بسيج دانشجویی و طلبه ديدار كردند.

در ابتداي اين جلسه مسئول بسيج دانشجويي شهرستان جاجرم ضمن عرض تسليت به مناسبت ماه صفر و شهادت حضرت محمد (ص) و امام حسن مجتبي (ع) و امام رضا (ع) و عرض تبريك به مناسبت هفته بسيج و تاسيس بسيج دانشجو و طلبه به فرمان حضرت امام (ره) مطالبي در خصوص برنامه هاي محوري بسيج دانشجويي و طلاب عنوان كردند.

وی ابراز داشت: امروز دانشگاه و حوزه از هر محلي بيشتر به اتحاد و يگانگي احتياج دارند و دانشگاه و حوزه با وحدت خود نبايد بگذارند كه دشمن نفوذ پيدا كند چراكه اگر دشمن به اين دو منطقه حساس نفوذ پيدا كرد در واقع به كل جامعه نفوذ پيدا كرده است.

در ادامه حاج آقاي اسد زاده مسئول حوزه علميه شهرستان نيز ضمن عرض تسليت ايام و خوش آمدگويي به بسيجيان دانشجو مطالبي را در خصوص تاثير گذار بودن و تاثير پذيري دانشجويان و حوزه مطرح كردند.

وی تصریح کرد:  دانشجو و طلاب انقلابي كسي است كه با افزايش علم و اعتقادات خود بتواند در مقابل توطئه هاي دشمن به موقع و به هنگام وارد ميدان شود و جلوي نفوذ دشمن را بگيرد.

 

پایان خبر
نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
 
آخرین خبرها