کد خبر: ۸۶۸۱۴
تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۱۶
امیرمحمد داوری کودک پنج ساله شوقانی برای تکمیل درمان ناشی از دریده شدن شکمش توسط سگ نیازمند اعزام فوری از بیمارستان تخصصی کودکان شیخ مشهد به بیمارستانی تخصصی شیراز است اما به دلیل تنگدستگی و فقر خانواده این اعزام انجام نشده است.
کودک 5ساله شوقانی برای معالجه نیازمند اعزام فوری به بیمارستان شیراز است

به گزارش پایگاه خبری جاجرم مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی که از طریق خبرگزاری جمهوری اسلامی از این موضوع آگاه شد ، بدون هر درنگی اعلام کرد که بررسی ماهیت این موضوع ، این سازمان آمادگی دارد ، برای انتقال این بیمار به شیراز تمامی امکانات و هزینه های لازم را عهده دار شود.
حسن شکوری نسب پس از مذاکره و پیگیری وضعیت درمانی این کودک پنج ساله ، در گفت وگو با ایرنا اظهار کرد: کلیه هزینه های اعزام این کودک به هر طریقی به مقصد شیراز را جمعیت هلال احمر خراسان شمالی بر عهده می گیرد.
وی تاکید کرد : هم اکنون نیز هماهنگی ها و پیگیری ها برای اعزام در حال انجام است و امیدواریم با دعای خیر همه شهروندان و اقدامات درمانی آتی، هر چه زودتر شاهد جست و خیزهای کودکانه امیر محمد باشیم.
به گزارش ایرنا براساس گفته های نزدیکان این کودک، مراحل درمانی امیرمحمد با توجه به امکانات بیمارستان شیخ مشهد پایان رسیده است ، اما حال امیر محمد 5ساله رو به وخامت است و تیم جراحی بیمارستان کودکان شیخ گفته است باید امیر محمد به شیراز انتقال داده شود تا جانش نجات پیدا کند.

کارهای اولیه در بیمارستان امام علی بجنورد به پایان می رسد و برای درمان تکمیلی به مشهد مقدس اعزام می شود.
گرچه برخی منابع هم گفته اند که تکمیل درمان در بیمارستان شیخ مشهد نیز موفقیت آمیز نبوده و هم اینک پس از 10 روز نیاز فوری به اعزام این کودک 5 ساله به بیمارستان شیراز است.
اما بر اساس نزدیکان این خانواده ، این خانواده توانایی پرداخت هزینه های درمان و انتقال به شیراز را ندارند.
خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز خراسان شمالی به محض اطلاع از این حادثه دلخراس و ناگوارتر شرایط خاص درمانی ، تمامی تلاش خود را برای تشریح وضعیت این کودک 5 ساله با مقامات مسوول در خراسان شمالی و اطلاع رسانی انجام داد و بر اساس پیگیری های انجام شده همه مسوولان ذیربط بسیج شده اند که هرچه سریعتر با انتقال امیرمحمد به شیراز روند درمانی این کودک 5 ساله خراسان شمالی تکمیل شود.

منبع ایرنا

پایان خبر
نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
 
آخرین خبرها