کد خبر: ۸۶۸۱۵
تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۱۶
حدود بیست روز پیش بود که پایگاه خبری جاجرم در مورد سگ های ولگرد گزارشی را منتشر کرد که مورد بی توجهی مسئولین قرار گرفت که این امر موجب اتفاق افتادن حادثه ناگوار شد.
جولان سگهای ولگرد در شهر جاجرم و سنخواست /گزارشی که مسئولین به آن اعتنا نکردند حادثه دلخراش رقم زد

به گزارش پایگاه خبری جاجرم، اتفاق دلخراش حمله سگ ولگرد به امیر محمد داوری باعث ایجاد جراحت های زیادی برای این کودک 5 ساله شده است. و مردم استان خراسان شمالی و شهرستان جاجرم به شدت ناراحت و نگران وضعیت این پسر بچه دوست داشتنی هستند و وضعیت جسمانی و روند درمانی این کودک را از رسانه ها پیگیر هستند.

اما حدود بیست روز پیش بود که پایگاه خبری جاجرم در مورد سگ های ولگرد گزارشی را منتشر کرد که مورد بی توجهی مسئولین قرار گرفت که این امر موجب اتفاق افتادن حادثه ناگوار شد. حال چه کسی پاسخگو خواهد بود. چرا مسئولین محترم هشدار ها را جدی نگرفتند. 

آیا در آینده باید شاهد حوادث ناگوار بیشتری باشیم تا مسئولین پیگیری کنند.

 

گزارش منتشر شده در پایگاه خبری جاجرم:

جولان سگهای ولگرد در شهر جاجرم و سنخواست
 
جولان سگهای ولگرد در برخی خیابانها و کوچه های شهر جاجرم و همینطور سنخواست گلایه مردم را در پی داشته است که نیازمند رسیدگی از سوی ارگان مرتبط با این مشکل می باشد.
 

به گزارش پایگاه خبری جاجرم، همزیستی انسان ها و حیوان ها بعضی وقت ها آنقدر بالا می گیرد که کوچه های شهر به جولانگاه حیوانات بدل می شود اما این اتفاق می تواند تبعات بهداشتی و اجتماعی ناخوشایندی به همراه داشته باشد.

جولان سگ های ولگرد در برخی خیابان ها و کوچه های جاجرم گلایه های فراوانی را در بین شهروندان به وجود آورده است که طی تماسی برخی شهروندان جاجرم و پیام تلگرامی به پایگاه خبری جاجرم خواهان برطرف شدن این مشکل شدند.

در تماسی که یکی از شهروندان مسکن مهر با پایگاه خبری جاجرم داشت ضمن ابراز گلایه از مسئولین گفت: مدتی است که تعداد سگ های ولگرد در این منطقه افزایش یافته است و شاهد رفت و آمد آزادانه این حیوانات در معابر و خیابان ها هستیم. که باعث  نگرانی و نارضایتی مردم شده است.

 وی در ادامه ابراز داشت: شهرداری باید برای جمع آوری سگ های ولگرد چاره ای بیندیشد تا مردم از وجود آن ها در شهر واهمه نداشته باشند.

البته مشکل حضور سگ های ولگرد در خیابان ها تنها مشکل شهر جاجرم نیست بلکه پیش از این نیز سگ های ولگرد در شهر سنخواست نیز باعث نارضایتی تعدادی از شهروندان شده بودند و در این خصوص شهروندان سنخواست نیز گلایه های فراوانی داشتند.

شهروندی از شهر سنخواست می گوید: ...کوچه شهید وحدانی به دلیل داشتن سگ زیاد امنیت ندارد. حداقل مسئولین از افرادی که سگ برای دامداریشان نگه می دارند در خیابان ها رها نکنند.

بر اساس بند ۱۵ ماده ۵۵ قانون شهرداری، جلوگیری از شیوع امراض ساریه انسانی و حیوانی و… و جمع آوری حیوانات بلاصاحب و دفع حیوانات مریض، مزاحم و ولگرد از وظایف شهرداری هاست البته شهرداری جاجرم و سنخواست برنامه هایی را برای جمع آوری سگ های ولگرد انجام داده اند اما این مشکلات همچنان ادامه دارد

 

.

 

پایان خبر
نظرات بینندگان
1395/10/17 | جاجرمی
0
2

سلام. برای هشدار سگ ها کو گوش شنوا. جای تاسف داره. شورای شهر بیدار شید.


1395/10/18 |
0
0

سلام واقعا متاسفم که چند تا سگ ولگرد شدن مساله برای شورای شهر و اقدامی انجام نمیشه


1395/10/18 |
0
0

سگها هم برای بچ ها خطر ناک هستند و هم چهره شهر را زشت کرده اند متاسفم


1395/10/18 | شهروند جاجرمي
0
0

احسنت به شهرداري سنخواست.شهرداري جاجرم هم ياد بگيرند!!1بارها ازاين قضيه سگهاي ولگرد كوچه خياباهاي جاجرمشاكي بوديم و به شهرداري تلفني اعلام كرده ايم كسي جوابگونيست و اقدامي انجام نميدهد!


نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
 
آخرین خبرها