کد خبر: ۸۶۸۳۴
تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۱۸
در گفتگو با پدر امیر محمد مطرح شد؛
وحید داوری ابراز داشت: در حال حاضر در بیمارستان شیخ مشهد هستیم متاسفانه به گفته دکترها امیر هیچ روده ای ندارد و تا جراحت و زخم های امیر خوب نشود برای پیوند روده به بیمارستان شیراز اعزام نمی کنند.
امیر هیچ روده ای ندارد و تا زخم هایش خوب نشود برای پیوند روده به شیراز اعزام نمی کنند

به گزارش پایگاه خبری جاجرم، پدر امیر محمد داوری در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری جاجرم در مورد وضعیت جسمانی امیر محمد ابراز داشت: در حال حاضر در بیمارستان شیخ مشهد هستیم متاسفانه به گفته دکترها امیر هیچ روده ای ندارد و تا جراحت و زخم های امیر خوب نشود برای پیوند روده به شیراز اعزام نمی کنند.


وحید داوری گفت: در کل دنیا ده عمل پیوند روده در این سن صورت گرفته است که چهار عمل موفقیت آمیز بوده است.
وی به اشتباه انعکاس دادن رسانه ها در مورد ماجرای امیر اشاره داشت و تصریح کرد: جریان از این قرار بود که برای خرید به روستای عمارت در جلگه شوقان رفتیم. و بنده برای انجام کاری به مرغداری رفتم امیر هم به دنبال من آمده بود که مادرش فکر می کند امیر با من آمده است بنده کارم را انجام دادم و در حین برگشت داد و فریاد امیر را شنیدم و می گفت بابا و بعد دیگر نفهمیدم چه اتفاقی افتاد.


پدر امیر محمد ادامه داد: از خانه  ما تا در مرغداری حدود دویست متر فاصله است که مادر امیر اصلا صدای بچه رو متوجه نشده بود .
داوری ابراز داشت: مسئولین به دیدار امیر آمده اند و گفته اند که تمام هزینه های  بیمارستانی امیر را تقبل می کنند.
وی از ابراز همدردی مردم تقدیر و تشکر کرد و گفت: تنها چیزی که می توانم به مردم بگویم این است که قدر لحظه لحظه زندگی راحتی در بدترین شرایط زندگی بدانند.

گفتنی است که امیر محمد چند روز پیش مورد حمله سگ قرار گرفته بود که به شدت اعضای داخلی شکمش آسیب دیده است.

پایان خبر
نظرات بینندگان
1395/10/19 | همنوع
0
0

به لطف خدا زود خوب بشه آمین


1395/10/23 | پریزاد
0
0

عزیزم چقدرم خوشگله.فدات شم.ایشالله هر چی زودتر خوب شه.


نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
 
آخرین خبرها