کد خبر: ۸۶۹۰۶
تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۲۳
امام جمعه شهرستان جاجرم :
حجت الاسلام بیان داشت: به اعتقاد بنده مقام معظم رهبری در پیام تسلیتشان برای آن بزرگوار سنگ تمام گذاشتند و آیت الله هاشمی رفسنجانی را به عنوان رفیق دیرین که 59 سال هسنگر و همگام دوران مبارزه خود خواند.
مقام معظم رهبری در پیام تسلیتشان برای آیت الله هاشمی سنگ تمام گذاشتند

به گزارش پايگاه خبري جاجرم، مجلس بزرگداشت مرحوم آيت الله هاشمي با حضور امام جمعه و فرماندار و مسئولين شهرستان جاجرم با حضور گرم مردم در مسجد صاحب الزمان جاجرم برگزار شد.

حجت الاسلام موسوي در این مراسم ضمن عرض تسليت به مناسبت درگذشت يار امام و رهبري از همه عزيزاني که در اين مراسم شرکت کردند تقدير و تشکر کرد و براي آيت الله هاشمي از خداوند متعال طلب مرحمت و مغفرت کردند.


امام جمعه شهر جاجرم در ادامه ابراز داشت:هر حرکت انقلابی برای تداوم خود 3 رکن نیاز دارد که یکی از آنها ایمان و توکل به خدا و خدامحور بودن و رکن دیگر ولایت محوری و رکن سوم آن نیروهای تابع آن است که رمز پیروزی انقلاب اسلامی داشتن نیروهای متعهد است که آیت الله هاشمی رفسنجانی یکی از این شخصیت بزرگواریست که همیشه یار و همراه انقلاب اسلامی بوده است.


وی بیان داشت: به اعتقاد بنده مقام معظم رهبری در پیام تسلیتشان برای آن بزرگوار سنگ تمام گذاشتند و آیت الله هاشمی رفسنجانی را به عنوان رفیق دیرین که 59 سال هسنگر و همگام دوران مبارزه خود خواند و فرمودند هیچ گاه وسوسه خناسان نتوانست او را از ولایت و رهبری جدا کند اگر چه اختلاف نظر وعقیده وجود داشت.


حجت الاسلام موسوی با بیان اینکه عده ای به دنبال ایجاد فضای دو قطبی با درگذشت آیت الله هاشمی بودند گفت: با تدبیر مقام معظم رهبری توطئه ای دشمن خنثی شد و مراسم تشیع آیت الله هاشمی با حضور آحاد مردم باشکوه برگزار شد.
وی مسئولیت های هاشمی رفسنجانی در انقلاب اسلامی را برشمرد و خاطر نشان کرد: آیت هاشمی رفسنجانی با کوله باری از تلاش و زحمت های فراوان برای مردم شریف ایران در برابر محضر الهی حاضر شد.
حجت الاسلام موسوی اظهار داشت: همه نیروهای انقلاب و اسلام و رهبری باید این شخصیت بزرگ را تکریم کنند و یاد و خاطره اش را گرامی بدارند.

پایان خبر
نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
 
آخرین خبرها