کد خبر: ۹۲۶۶۳
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۳/۲۳
هیئت تجاری و سرمایه گذار آلمانی از زیر ساخت ها و پتانسیل های سرمایه گذاری در شهرستان جاجرم با حضور مسئولین جاجرمی بازدید کردند.
بازدید هیئت تجار آلمانی از شهرستان جاجرم+ تصاویر

به گزارش پایگاه خبری جاجرم، 12 تاجر و بازرگان آلمانی که در قالب تیم های گردشگری، صنعت و معدن، کشاورزی و برق و انرژی در مدت دو روز حضور خود در خراسان شمالی از بخش های مختلف در سطح استان بازدید بعمل آوردند صبح امروز با حضور در شهرستان جاجرم از پتانسیل ها و زیرساخت های این شهرستان بازدید نمودند.

دکتر محبی فرماندار جاجرم با اشاره به اثرات پسابرجام در حوزه جذب سرمایه گذاران خارجی اظهار داشت : پیرو هماهنگی های انجام گرفته از سوی مهندس صالحی استاندار محترم و با توجه به اثرات پسا برجام شاهد ورود هیئت تجاری و سرمایه گذاران آلمانی به استان خراسان شمالی هستیم. این تیم 12 نفره طی حضور خود در استان از تمامی زیرساخت ها و پتانسیل های سطح استان بازدید بعمل خواهند آورد.

مقام عالی دولت در شهرستان جاجرم در ادامه گفت : شهرستان جاجرم نیز به واسطه دارا بودن ویژگی های اقلیمی خاص این منطقه از جمله انرژی خورشیدی و بادی، وجود زیرساخت ها و پتانسیل های مورد نیاز از سوی تیم سرمایه گذار مورد بازدید قرار گرفت. در همین راستا سرمایه گذاران از پست برق 400 ولت و یک سایت دیگر در شهر جاجرم بازدید بعمل آوردند که شرایط منطقه مورد رضایت اولیه این تیم قرار گرفت و نتایج بازدید در آینده اعلام خواهد شد.

 

پایان خبر
نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
 
آخرین خبرها