کد خبر: ۹۳۷۹۵
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۴/۱۲
فرمانده سپاه شهرستان جاجرم:
سرگرد اکبری با بیان اینکه نگاه های حقوق بشر غربی انسانی نیست گفت:حقوق بشر آمریکایی می گوید چرا همجنس بازی و شراب خوری و زنا در کشور شما آزاد نیست و این رفتار های ناپسند نه با دین اسلام و نه با کرامت انسانی همخوانی و سنخیت دارد.
نگاه های غرب به حقوق بشر انسانی نیست/آمریکایی ها از حقوق بشر استفاده ابزاری می کنند

به گزارش پایگاه خبری جاجرم،سرگرد اکبری فرمانده شهرستان جاجرم در گفت گو با خبرنگار پایگاه خبری جاجرم در خصوص تعریف حقوق بشر ابراز داشت: متاسفانه قدرت های بین المللی تعبیر خاص خودشان را دارند و آن را یک ابزار برای اعمال فشار برای کشورهایی که سیاست سلطه جویانه واستکباری و سیاست های ظالمانه آنها هم خوانی ندارد و برای ملت های مستقل و بعضا مستضعف قرار بدهند.

 

وی با اشاره به اینکه در راس این کشورهای حامی بشر دروغین شیطان بزرگ آمریکا قرار دارد ابراز داشت: ما اگر نگاهی به ظلم ها و غارت های که این کشور در جای جای نقاط دنیا انجام داده بیاندازیم مشخص می شود که حقوق بشر آمریکایی چه حالت زشت و ناعادلانه ای دارد. در دنیا تنها کشوری که از بمب اتم استفاده کرده و در کمتر از یک ساعت چندین هزار نفر را در هیروشیما به کام مرگ کشاند. و سیاست خصمانه اش در ویتنام باعث شد قتل عام گسترده ای صورت بگیرد. و در فلسطین به نحوی در کنار روباه پیر، انگلیس قرار گرفت و عامل بناین گذاری غده سرطانی اسرائیل شد. و به واسطه آن چندین هزار نفر جان خودشان را از دست دادند و چندین هزار نفر را آواره کرد.

 

وی افزود: در آمریکا هم قشر مستضعف که حتی یک وعده غذایی ندارند بسیار زیادند و وضعیت اسفبار رنگین پوست ها که رفتار نژاد پرستانه ای با آنها دارند و همینطور در این کشور مسلمانانی زندگی می کنند که در اوج خفقان و ظلم قرار دارند. اما همین کشور ادعا می کند که حقوق بشر را به نحو احسن اجرا می کند.

فرمانده سپاه شهرستان جاجرم با بیان اینکه آمریکا از حقوق بشر به عنوان حربه ای استفاده می کند برای اعمال فشار به سایر کشور های دنیا به خصوص مسلمانان تصریح کرد: حقوق بشر را اسلام به دنیا معرفی می کند دین اسلام دین اکمل است و احترام به سایر ادیان را تاکید دارد.

 

وی اظهار کرد: اسلام احترام با سایر انسان هایی که حتی مقید به دین نباشند و مشکلی برای جامعه ایجاد نکنند را مورد احترام قرار داده است. امروز هم با الگو برداری از اسلام ناب محمدی به صورت صحیح و کامل ایجاد می کند.

سرگرد اکبری با بیان اینکه نگاه های حقوق بشر غربی انسانی نیست  گفت:حقوق بشر آمریکایی می گوید چرا همجنس بازی و شراب خوری و زنا در کشور شما آزاد نیست و این رفتار های ناپسند نه با دین اسلام و نه با کرامت انسانی همخوانی و سنخیت دارد. و از این رو هست که ایران اسلامی ما در اوج رعایت کرامت انسانی حقوق بشر را هم رعایت می کند و الگویی کاملی هست برای سایر کشور ها از جمله آمریکا که یاد بگیرند از حقوق بشر استفاده ابزاری نکنند.

انتهای پیام
نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
 
آخرین خبرها