کد خبر: ۹۴۱۵۸
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۴/۲۰
جلسه آموزشی توجیهی کاهش آسیب های اجتماعی در بخش شوقان شهرستان جاجرم برگزار شد.
برگزاری جلسه آموزشی توجیهی کاهش آسیب های اجتماعی در بخش شوقان

به گزارش پایگاه خبری جاجرم، جلسه آموزشی توجیهی به منظور کاهش آسیب های اجتماعی در حوزه مبارزه با مواد مخدر با حضور بخشدار بخش جلگه شوقان، رئیس اداره مبارزه با مواد مخدر نیروی انتظامی شهرستان جاجرم ، دهیاران، اعضای شورای اسلامی، منتخبین پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی در بخش شوقان، اعضای انجمن مردم نهاد پویندگان مهر در محل سالن جلسات بخشداری شوقان برگزار شد.


 ارجمند بخشدار شوقان با تاکید بر اهمیت بحث آموزش در کاهش آسیب های اجتماعی ، به برسی ابعاد مختلف آسیب های اجتماعی در جامعه پرداخت و اظهار داشت : از جمله مهمترین آسیب های اجتماعی موجود در جامعه میتوان به معضل اعتیاد و مواد مخدر، بی اخلاقی ها و مفاسد اجتماعی، طلاق و حاشیه نشینی اشاره نمود.
 وی در ادامه به آثار و تبعات مصرف مواد مخدر و آسیب های اجتماعی ناشی از آن اشاره نمود و افزود : مصرف مواد مخدر آثار مخربی در زندگی فردی و اجتماعی افراد برجای می گذارد. برگزاری جلسات و دوره های آموزشی مبارزه با مصرف مواد مخدر می تواند این گونه آسیب های اجتماعی را به حداقل رساند. از معتمدین ، ریش سفیدان ، دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی انتظار داریم نهایت تلاش و کوشش را در امر مبارزه با مواد مخدر و کاهش آسیب های اجتماعی پیرامون این معضل را داشته باشند.


 جهانی رئیس اداره مبارزه با مواد مخدر نیروی انتظامی شهرستان جاجرم در این جلسه ضمن ارائه گزارشی از وضعیت آمار معتادین به مواد مخدر ، به تشریح آثار و نتایج مصرف مواد مخدر بر جسم و روح افراد و تبعات آن در جامعه پرداخت.
 وی در ادامه به معرفی انواع مواد مخدر، چگونگی مصرف آنها، آثار مصرف مواد بر سلامت افراد پرداخت و خواستار همکاری تمامی اقشار جامعه برای مبارزه با مصرف مواد مخدر شد.

 

پایان خبر
نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
 
آخرین خبرها