کد خبر: ۹۴۱۶۱
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۴/۲۱
فرماندار جاجرم اعلام کرد؛
فرماندار جاجرم با بیان اینکه بزرگترین نیروگاه تولید برق خورشیدی با حضور وزیر نیرو در شهرستان جاجرم کلنگ خواهد خورد ابراز داشت: این نیروگاه با توجه به شرایط اقلیمی باعث می شود شهرستان جاجرم به عنوان قطب تولید برق خورشیدی در استان باشد که برای اشتغال مردم و صنعت مفید است.
بزرگترین نیروگاه تولید برق خورشیدی با حضور وزیر نیرو در جاجرم کلنگ خواهد خورد

به گزارش پایگاه خبری جاجرم، جلسه شورای اداری شهرستان به ریاست دکتر محبی فرماندار جاجرم با حضور بخشداران بخش های تابعه ، مدیران و مسئولین ادارات و ارگان ها و دستگاه های اجرایی و مدیرکل محیط زیست خراسان شمالی در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

دکتر محبی فرماندار شهرستان جاجرم در حاشیه این جلسه در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری جاجرم، ابراز داشت: با توجه به فعالیت های دولت و اقدامات بسیار خوبی که در وزارت امور خارجه و مجموعه ی دولت و موفق شدن دولت در پسابرجام در سطح کشور و بویژه در شهرستان جاجرم اتفاق افتاد شاهد اقدامات بسیار خوبی در زمینه رشد اقتصادی بودیم.

فرماندار جاجرم با بیان اینکه بزرگترین نیروگاه تولید برق خورشیدی با حضور وزیر نیرو در شهرستان جاجرم کلنگ خواهد خورد ابراز داشت: این نیروگاه با توجه به شرایط اقلیمی باعث می شود شهرستان جاجرم به عنوان قطب تولید برق خورشیدی در استان باشد که برای اشتغال مردم و  صنعت مفید است.

وی با بیان اینکه ورود سرمایه گذار خارجی از اثرات سرمایه گذار خارجی است اظهار داشت: این نیروگاه تماما با سرمایه گذار خارجی احداث می شود و در مدار تولید قرار خواهد گرفت.

محبی گفت:به همه دستگاه ها تاکید شده، خدمات رسانی بهتری نسبت به گذشته داشته باشند و انتظار مردم هم همین است با توجه به اینکه مردم دوباره به  دولت تدبیر و امید اعتماد کردند از این بایت همه دستگاه ها باید تعامل گسترده تری با مردم داشته باشند.

وی با اشاره به شعار سال تصریح کرد: همه دستگاه ها باید اقدامات عملیاتی برای تحقق شعار سال داشته باشند که امیدواریم با جمع بندی آن بتوانیم در راه تولید اشتغال در شهرستان کوشا باشیم.

 

پایان خبر
نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
 
آخرین خبرها