کد خبر: ۹۴۱۶۶
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۴/۲۱
در گفتگو با دانشجویان شرکت کننده در اردوی جهادی مطرح شد؛
علی خواجه یکی از شرکت کنندگان اردوی جهادی ابراز داشت: اردوی جهادی برای دانشجویان نسل سوم و چهارم انقلاب بسیار مفید است چون طعم محرومیت ها را خواهند چشید و آینده برای رفع محرومیت ها خواهند کوشید.
دانشجویان در اردوی جهادی طعم محرومیت ها را خواهند چشید/جهادگران بدون هیچ چشم داشتی در هوای گرم تابستان برای رفع محرومیت تلاش می کنند

به گزارش پایگاه خبری جاجرم، اردوی جهادی دانشجویان شهرستان جاجرم از سال 89 هر سال در روستاهای این شهرستان برگزار می شود که این اردو با توجه به همکاری ادارات شهرستان تبدیل به یک اردوی غنی و با برکتی برای مردم آن روستا شده است. که یکی از این خدمات ویزیت رایگان پزشک و یا سم پاشی رایگان دامداری ها و .. بوده است.

امسال هم طرح هجرت 3 در قلی، کلاته ترکها و موری از توابع شهر سنخواست با حضور 60 نفر از دانشجویان بسیجی شهرستان برگزار خواهد شد.

 

علی خواجه یکی از شرکت کنندگان اردوی جهادی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری جاجرم ابراز داشت: اردوی جهادی برای دانشجویان نسل سوم و چهارم انقلاب بسیار مفید است چون طعم محرومیت ها را خواهند چشید و آینده برای رفع محرومیت ها خواهند کوشید.

وی با بیان اینکه اردوی جهادی در شهرستان جاجرم از حال و هوای خاصی برخوردار است تصریح کرد: دانشجویان شرکت کننده در این اردو رابطه صمیمی خاصی دارند زیرا در راه رضای خدا و بدون هیچ چشم داشتی در هوای گرم تابستان برای رفع محرومیت تلاش می کنند.

خانم یعقوبی یکی از فعالین اردوجهادی گفت: اردوی جهادی دوری از تنش ها و دغدغه های شهر نشینی و فضای مجازی است  که ما به مدت ده روز بدون هیچگونه چشم داشتی در خدمت بچه ها و مردم روستا هستیم.

وی با بیان اینکه اردوهای جهادی در درجه اول نوعی خود سازی است و در مرحله بعد هدف آن محرومیت زدایی است ابراز داشت: انگیزه من برای شرکت در این اردوها رها شدن از زندگی دنیوی و پر زرق وبرق دنیا  و دور شدن از مادی گرایی است.

 

خانم محمدی مسئول خواهران اردوی جهادی شهرستان جاجرم گفت:اردوی جهادی نزد دانشجویان بسیجی شهرستان جاجرم از جایگاه ویژه ای برخوردار است، ما با عشق الهی و علاقه ای وافر این ده روز را در میان مردم روستا سپری می کنیم که لحظات بسیار شیرینی است و ساده زیستی مردم روستا بسیار تحسین برانگیز است.

وی با بیان اینکه اردوی جهادی امسال در قلی از توابع سنخواست برگزار می شود ابراز داشت:چند سالی است که اردوهای جهادی با استقبال بی نظیر دانشجویان دانشگاه های شهرستان جاجرم همراه است.

او اقزود: اردوهای جهادی با نام «طرح‌های هجرت ۳» شناخته می‌شوند. که دلیل این نامگذاری را طبق فرموده مقام معظم رهبری «انقلاب فرهنگی» عنوان می‌کنند که از وظایف اصلی نسل سوم انقلاب است. چنانچه از انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی به عنوان طرح‌های هجرت اول و دوم یاد می‌کنند.

 

پایان خبر

 

 
نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
 
آخرین خبرها