کد خبر: ۹۴۶۰۵
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۵/۰۲
پس از بارگذاری خبر چشمان کم سو شده دختر 11 ساله روستای کلاته موری در پایگاه خبری جاجرم، خیرین زیادی برای مساعدت اعلام همکاری کردند و تنها پس از گذشت چند ساعت بیمارستانی در مشهد مقدس عمل رایگان چشمان این دختر را برعهده گرفت.
انسانیت مرز نمیشناسد/خیرین با کمک به فاطمه  ثابت کردند انسانیت هنوز زنده است

به گزارش پایگاه خبری جاجرم، پس از بارگذاری خبر چشمان کم سو شده دختر 11 ساله روستای کلاته موری در پایگاه خبری جاجرم، خیرین زیادی برای مساعدت اعلام همکاری کردند و تنها پس از گذشت چند ساعت بیمارستانی در مشهد مقدس عمل رایگان چشمان این دختر را برعهده گرفت.

از خداوند منان احدیت سپاسگزاریم توفیق داد تا در روز ولادت حضرت معصومه (روز دختر) بتوانیم گره ای از مشکلات دختری از روستای کلاته موری را باز کنیم. تنها با گذشت چند ساعت از بارگذاری خبر چشمان کم سو شده ی فاطمه در پایگاه خبری جاجرم، شاهد سیل پیام های خیرین عزیز نه تنها از شهرستان جاجرم بلکه از استان خراسان شمالی، رضوی و تهران باشیم.

خیرین زیادی شماره حساب مشارکت های مردمی بهزیستی جاجرم را گرفتند و در حد و وسع خودشان مبالغی را پرداخت کردند.

پزشکان  زیادی با بنده حقیر ارتباط گرفتند و اعلام همکاری کردند و پرونده پزشکی این دختر خردسال برایشان ارسال گردید.

نهایتا به این جمع بندی رسیدیم که خانواده فاطمه آقایی پابوس حرم مطهر امام رضا (ع)  و دعا گوی شما خیرین بزرگوار باشند و در یکی از بیمارستان های مشهد مقدس بستری شوند و مراحل درمان را طی کنند. البته این در صورتی است که این عمل تخصصی نباشد و ملزم به اعزام  بیمارستان تخصصی تهران نباشد.

با اعلام این خبر مسرت بخش به خانواده این دختر اشک شوق از چشکان مادر این دختر جاری شد و ضمن تقدیر و تشکر از خیرین برای آنها آرزوی سلامتی کرد.

انشالله در آینده نزدیک به روستاهای دیگر شهرستان جاجرم خواهیم رفت و از مشکلات آنها در زمینه اقتصادی و یا مشکلات اینچنینی که نیاز به کمک های خیرین باشد حتما در پایگاه خبری جاجرم انعکاس خواهیم داد.

از یکایک شما عزیزانی که به بنده حقیر اعتماد کردید، متواضعانه  نهایت سپاسگذاری را دارم امید است خداوند ما را در اهدافمان ثابت قدم و استوار بگرداند...

 

مهدی تقی زاده مدیریت پایگاه خبری جاجرم__مرداد 96

 

پایان خبر
نظرات بینندگان
1396/05/02 | دانشجو
0
0

با عرض سلام و دست مریزاد.کاش میشد هراز چند گاهی تو کانال و سایتتون برای بچه های بهزیستی یا کمیته امداد به اینصورت کمک جمع کنید


1396/05/02 | زهرا
0
0

خداروشکر که به این سرعت گره از مشکل فاطمه باز شد.اینها همه از برکات اردو جهادی است.اجر شما خبرنگار محترم با شهدا


1396/05/02 | حسین
0
0

واقعا دستمریزاد جای خوشحالی است که هنوز مردم به فکر محرومین هستند و انسانیت در کشورمان بیداراست


نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
 
آخرین خبرها