کد خبر: ۹۵۳۷۳
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۵/۲۰
امام جمعه شهرستان جاجرم:
خطیب نماز جمعه جاجرم با بیان اینکه شورای اسلامی زمانی موفق است که با برنامه باشد ابراز داشت: شوراها باید قانونا و شرعا برای کارهایشان وقت بگذارند و با مردم تعامل داشته باشند.
شوراها باید قانونا و شرعا برای کارهایشان و جلساتشان وقت بگذارند

به گزارش پایگاه خبری جاجرم، نماز جمعه عبادی سیاسی این هفته شهرستان جاجرم به امامت حجت الاسلام و المسلمین موسوی برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه شهرستان جاجرم با اشاره به آغاز کار دولت دوازدهم و شورای اسلامی ابراز داشت: یقینا رمز موفقیت دولت و مجلس مقاومت است.

وی با اشاره به سخنرانی مقام معظم رهبری در مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری ابراز داشت: اولین جهت گیری دولت باید به بهبود مسایل مردم اختصاص  داده شود.

موسوی با بیان اینکه هدف دشمن منزوی سازی ایران است گفت:حضور کشورهای مختلف در ایران اسلامی نشانه ی این است که آمریکا منزوی است.

وی گفت: سومین جهت گیری حضور با صلابت در مقابل سلطه گری های دشمن است. ما باید در مقابل این قدرت ها با اقتدار بایستیم.

 خطیب نماز جمعه جاجرم با بیان اینکه شورای اسلامی زمانی موفق است که با برنامه باشد تصریح کرد: شوراهای اسلامی کارهای ذاتی دارند مانند عمران و آبادی است و در عرصه های فرهنگی باید فعالیت داشته باشد.

وی افزود: شورای شهر باید در شهرداری از نیروهای بومی استفاده کند و برای شهر کارساز باشد.

موسوی گفت: شوراها باید قانونا و شرعا برای کارهایشان و جلساتشان وقت بگذارند و با مردم تعامل داشته باشند و در عرصه های معنوی و دینی به مساجد و حتی روحانیون مساجد رسیدگی کنند.

وی با با بیان اینکه حج اساس دین ماست و مکه محبوب ترین سرزمین در نزد خداست ابراز داشت: ما وظیفه داریم نسبت به این واجب دینی اهتمام جدی داشته باشیم.

پایان خبر/
نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
 
آخرین خبرها