کد خبر: ۹۵۴۸۷
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۵/۲۲
مسابقه‌های بین المللی بدمینتون بلغارستان
دومین روز مسابقات بین المللی بدمینتون بلغارستان، عصر امروز (شنبه) با درخشش بدمینتون باز ایرانی در سالن بدمینتون شهر پازارژیک بلغارستان پیگیری شد.

جباری شگفتی ساز شد/ بدمینتون باز ایرانی به یک چهارم رسید,

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی فدراسیون بدمینتون، در رقابتهای یک نفره پسران تورنمنت بین المللی بلغارستان امیر جباری برابر حریف بلژیکی خود به پیروزی دست یافته و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت و به عنوان شگفتی ساز رقابتهای بلغارستان شناخته شد. در دیدار رقابتهای یک نفره مرحله یک هشتم نهایی این مسابقات جباری در مصاف با حریف بلژیکی با نتیجه 2 بر یک به برتری رسید و به مرحله یک چهارم نهایی رسید.

امیر جباری بدمینتون باز همدانی در مسابقات بین المللی بلغارستان که با حضور23 کشور صاحب نام برگزار می شود و کمتر از رقابتهای جهانی ندارد، خوش درخشید. این درخشش با توجه به برنامه ریزیهای فدراسیون بدمینتون در دوسال اخیر در امر استعدادیابی و قهرمانی در رده نوجوانان و جوانان رخ داد. جباری برای رسیدن به مرحله نیمه نهایی با بازیکن تایلند دیدار خواهد داشت.

مسابقات بین المللی بدمینتون جوانان بلغارستان در روزهای بیستم الی بیست دوم مرداد ماه جاری در شهر پازارژیک برگزار می شود و رقابتهای بین المللی بدمینتون بزرگسالان بلغارستان در روزهای بیست و سوم الی بیست و ششم مرداد ماه جاری در شهر صوفیا برگزارخواهد شد.

لازم به ذکر است که تیم بدمینتون جوانان پس از پایان رقابتهای خود به تیم بزرگسالان بدمینتون کشورمان خواهد پیوست تا در مسابقات بزرگسالان شرکت نماید.
مسابقات بین المللی بدمینتون بلغارستان در روزهای بیستم الی بیست و ششم مرداد ماه جاری با شرکت 23 تیم خارجی در دو رده جوانان و بزرگسالان در این کشور برگزار می شود.
انتهای پیام/

برچسب ها:نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
 
آخرین خبرها