کد خبر: ۹۷۰۷۷
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۷/۱۴
مسئول امور بانوان انجمن والیبال کارگران خراسان شمالی
مسئول امور بانوان انجمن والیبال کارگران خراسان شمالی از آغاز اولین دوره لیگ والیبال بانوان کارگر خراسان شمالی خبر داد.
اولین برد تیم والیبال بانوان آلومینای جاجرم در لیگ استانی

به گزارش پایگاه خبری جاجرم، مریم عطاران در خصوص جزئیات لیگ والیبال کارگران در حوزه بانوان گفت: لیگ والیبال بانوان کارگر برای اولین بار در استان با حضور پنج تیم از شهرستان‌های بجنورد، شوقان و جاجرم عصر امروز آغاز شد و به مدت ده هفته به طول می‌انجامد.

مسئول امور بانوان انجمن والیبال کارگران خراسان شمالی در ادامه افزود: در این لیگ سه تیم پایا نیرو شرق، کارگر و عشق من پیتزا از بجنورد و شهرداری شوقان و همچنین آلومینای جاجرم حضور دارند.

مسئول برگزاری مسابقات همچنین گفت: هر هفته در عصر پنج‌شنبه چهار گروه به‌صورت دوبه‌دو باهم به رقابت می‌پردازند و مسابقات به‌صورت رفت‌وبرگشت خواهد بود.

عطاران ورودی این مسابقات را برای هر تیم 500 هزار تومان عنوان کرد و بیان داشت: در پایان لیگ، بازیکنان برتر برای حضور در مسابقات کشوری که هرساله در بهمن‌ماه برگزار می‌شود انتخاب خواهند شد.

وی در خصوص نتایج بازی‌های امروز گفت: بازی امروز از سطح خوبی برخوردار بود و نسبت به مسابقات گذشته تفاوت چشمگیری داشت. در مسابقه‌ای که عصر امروز در سالن کارگران بجنورد بین دو تیم بجنورد برگزار شد تیم پایا نیرو شرق 3 بر 1 از سد تیم کارگران گذشت و در مسابقه‌ای که در جاجرم بین آلومینای جاجرم و شهرداری شوقان برگزار شد تیم آلومینای جاجرم 3 بر صفر شهرداری شوقان را در هم کوفت.

عطاران در پایان افزود: در هفته دوم بازی‌ها که در تاریخ 20 مهرماه خواهد بود تیم‌های انجمن کارگران و شهرداری شوقان در شوقان و تیم‌های آلومینای جاجرم و عشق من پیتزا به مصاف هم خواهند رفت.

گفتنی است که مریم عطاران، مسئول برگزاری مسابقات، به‌عنوان مربی تیم کارگران بجنورد در این مسابقات حاضر است.

لازم به ذکر است هیئت ورزش‌های کارگری یک هیئت مستقل است و زیر نظر اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی و فدراسیون ورزش‌های کارگری فعالیت می‌کند و دارای 28 انجمن ورزشی فعال در استان است.

 

پایان خبر
نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
 
آخرین خبرها