کد خبر: ۹۷۰۹۵
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۷/۱۶
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی:
فرخنده مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی با بیان اینکه افق فرهنگی جاجرم درخشان و امیدوار کننده است گفت: حوزه فرهنگ و هنر حوزه وسیع و پیچیده ای است و همه ادارات و نهاد ها باید در این مسیر به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کمک کرده تا مشکلات فرهنگی هنری جامعه مرتفع گردد .
افق فرهنگی جاجرم درخشان و امیدوار کننده است

به گزارش پایگاه خبری جاجرم،جلسه بررسی مسائل و  مشکلات فرهنگی هنری شهرستان جاجرم در دفتر فرماندار و با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی برگزار شد. 

در این جلسه فرخنده مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی با بیان اینکه افق فرهنگی جاجرم درخشان و امیدوار کننده است گفت: حوزه فرهنگ و هنر حوزه وسیع و پیچیده ای است و همه ادارات و نهاد ها باید در این مسیر به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کمک کرده تا مشکلات فرهنگی هنری جامعه مرتفع گردد .

وی اظهار داشت: موازی کاری و دخالت مدیران غیر مرتبط در حوزه اجرایی همدیگر از آفت های فعالیت های فرهنگی هنری می باشد که راندمان فعالیت این عرصه را پایین می آورد.

فرخنده خاطر نشان کرد: برنامه ریزی در این حوزه نیاز به هماهنگی کامل بین ادارات و نهاد های متولی فرهنگ و هنر داشته تا بتوان از برنامه  ها به نحو مطلوب استفاده کرد .

سپس محبی فرماندار شهرستان جاجرم بر تعامل و همکاری مدیران با اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی  تاکید کرد و افزود: اعتمادی که مردم به مسئولین دارند باید حفظ شود و امور آنها به درستی پیگیری شود و فرهنگ و ارشاد اسلامی بر فعالیتهای فرهنگی شهر نظارت کافی را داشته باشد .

وی گفت: فرهنگ و  ارشاد اسلامی از تولیدات فاخر فرهنگی هنری حمایت کند و با  برگزاری جلسات مختلف با فعالین حوزه فرهنگ و هنر استان امورات فرهنگی هنری را به نحو احسن مدیریت نماید .

 

پایان خبر
نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
 
آخرین خبرها