کد خبر: ۹۷۰۹۸
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۷/۱۷
فرماندار شهرستان جاجرم :
دکتر محبی فرماندار جاجرم با بیان این مطلب که طرح ملی محور میامی – جاجرم – سنخواست – اسفراین یک پروژه تعریف شده ملی می باشد افزود : پیوست هر پروژه زیربنایی در حوزه راه یک مهندسی ارزش وجود دارد که با اظهار نظر و سلایق افراد تغییر نمی یابد.
پروژه محور میامی_ سنخواست یک پروژه ملی است/این پروژه با اظهار نظر و سلایق افراد تغییر نمی یابد

به گزارش پایگاه خبری جاجرم، دکتر محبی فرماندار جاجرم با بیان این مطلب که طرح ملی محور میامی – جاجرم – سنخواست – اسفراین یک پروژه تعریف شده ملی می باشد افزود : طرح مذکور یک پروژه تعریف شده ملی است که بر اساس مطالعات صورت گرفته در سال های گذشته مسیر آن پشنهاد شده و در سال 89 مصوب شده است.

وی در ادامه اظهار داشت : جنبه های گوناگون پروژه مذکور در حوزه های مختلف اقتصادی، فنی و عمرانی مورد بررسی قرار گرفته است و از سوی دیگر ، پیوست هر پروژه زیربنایی در حوزه راه یک مهندسی ارزش وجود دارد که با اظهار نظر و سلایق افراد تغییر نمی یابد. لذا در این زمینه باید مباحث فنی پروژه را لحاظ کرد و لازمه آن ، اظهار نظر کارشناسان زبده راه منطبق با مهندسی ارزش است.

مقام عالی دولت در شهرستان جاجرم با اشاره به حضور شرکت مهندسین مشاور مربوط به پروژه مذکور در شهرستان جاجرم افزود : بر اساس پیگیری های فرمانداری از معاونت عمرانی استانداری و شرکت زیرساخت وزارت راه ، طی جلسات برگزار شده و بازدید میدانی از پروژه مذکور که با حضور شرکت مهندسین مشاور طرف قرارداد با شرکت زیرساخت وزارت راه و دیگر مسئولین شهرستان انجام گرفته است نقاط پیشنهادی ادامه مسیر پروژه مذکور ( قطعه 2 ب محور میامی جاجرم- سنخواست- اسفراین) جهت بررسی و انجام مطالعات اولیه ارائه گردید و تاکنون نتیجه نهایی مطالعات اعلام نشده است.

پایان خبر
 

 
نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
 
آخرین خبرها