کد خبر: ۹۷۱۰۰
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۷/۱۸
مدیر آموزش و پرورش شهرستان:
مدیر آموزش و پرورش شهرستان درکارگاه آموزشی مدیران مدارس ابتدایی ابراز داشت: رأی بالای مردم به کاندیداهای معلم در شورای اسلامی شهر و و روستا نشانه این است که معلمان مورد اعتمادترین قشر دربین مردم هستند .
معلمان مورد اعتماد ترین قشر دربین مردم هستند

به گزارش پایگاه خبری جاجرم، کارگاه آموزشی مدیران مدارس ابتدایی با حضور مدیر و معاون آموزش و پرورش شهرستان جاجرم و مدیران و معلمان پایه ابتدایی برگزار شد.

عابدینی مدیر آموزش و پرورش شهرستان جاجرم در این جلسه ابراز داشت: رأی بالای مردم به کاندیداهای معلم در شورای اسلامی شهر و و روستا نشانه این است که  معلمان مورد اعتمادترین قشر دربین مردم هستند .

وی فعالیت همکاران با سابقه 29 و 30 سال را در پست های اداری مدارس را با هدف استفاده از تجربه این همکاران و انتقال آن به نسل جوان اعلام کرد .

عابدینی در ادامه از مدیران خواست با تشکیل انجمن های اولیاء و مربیان در مدارس از توان اولیاء در امور مختلف بهره بگیرند و کمک های خیرین را ضمن گزارش به اداره جهت تقدیر از این بزرگواران در اسناد مالی ثبت نمایند .

وی گفت: توان بالای اولیاء ، بهترین پشتوانه مدارس در اجرای برنامه های آموزشی ، تربیتی و فوق برنامه است

دبیر شورای آموزش و پرورش تصریح داشت: استفاده از فرصت آزمایشگاه و تشویق دانش آموزان را در تمامی مراحل مد نظر داشته باشید چرا که آثار ماندگاری در اذهان دانش آموزان دارد .

 

 

 
نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
 
آخرین خبرها