کد خبر: ۹۷۱۱۱
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۷/۱۸
در دیدار بخشدار مرکزی جاجرم با امام جمعه مطرح شد؛
بخشدار مرکزی جاجرم با تاکید بر اهمیت تعامل و همکاری کلیه­ ی دستگاه­های اجرایی، تقویت جریان­های سیاسی مختلف و یافتن و تقویت نقاط اشتراک را راهبردی در جهت رفع مشکلات مردم شریف شهرستان جاجرم عنوان نمود.
اهمیت تعامل و همکاری کلیه­ ی دستگاه­های اجرایی در جهت رفع مشکلات مردم

به گزارش پایگاه خبری جاجرم، بخشدار مرکزی جاجرم با حضور در دفتر حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه جاجرم با ایشان دیدار و گفتگو نمود.

امیر گواهی بخشدار مرکزی جاجرم در دیدار با حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه جاجرم به معرفی اجمالی برنامه ­ها و اهداف کاری حوزه ماموریت خود پرداخت.

وی با تاکید بر اهمیت تعامل و همکاری کلیه­ ی دستگاه­های اجرایی ، تشکل­ها و نهادها در راستای عمران و آبادانی شهرستان، تقویت جریان­های سیاسی مختلف و یافتن و تقویت نقاط اشتراک را راهبردی در جهت رفع مشکلات مردم شریف شهرستان جاجرم عنوان نمود.


حجت الاسلام  موسوی امام جمعه جاجرم نیز حرکت در مسیر سیاست های نظام مقدس جمهوری اسلامی و مجموعه کشور فارغ از خط مشی های سیاسی را مورد تاکید قرار داد.

وی در ادامه به اهمیت حفظ روحیه امیدواری و اعتماد در جامعه با همگرایی و تلاش مجدانه مسئولین اشاره نمود و افزود : وقتی که دشمن تا این حد حساسیت دارد ما بایستی از حیث روابط خارجی خیلی مقتدرانه و از حیث روابط داخلی با وحدت ملی ورود کنیم.

پایان خبر
 
نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
 
آخرین خبرها