کد خبر: ۹۷۱۱۶
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۷/۱۹
در دیدار بخشدار مرکزی با رئیس کل دادگستری شهرستان جاجرم مطرح شد؛
بخشدار مرکزی بر تقویت تعامل و همکاری فیمابین دستگاه قضا و مجموعه دولت در شهرستان تاکید نمود و ابراز داشت: یکی از شعارهای دولت پویا و مردم محور تدبیر و امید مبتنی بر پاسداشت خدمات ارزنده کلیه نهادهای قضایی و امنیتی است.
تقویت تعامل و همکاری فیمابین دستگاه قضا و مجموعه دولت در شهرستان

به گزارش پایگاه خبری جاجرم، بخشدار مرکزی جناب آقای مهندس گواهی با رئیس کل دادگستری شهرستان جاجرم جناب آقای خسروشیری دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار جناب آقای مهندس گواهی بخشدار مرکزی بر تقویت تعامل و همکاری فیمابین دستگاه قضا و مجموعه دولت در شهرستان تاکید نمود و ابراز داشت: یکی از شعارهای دولت پویا و مردم محور تدبیر و امید مبتنی بر پاسداشت خدمات ارزنده کلیه نهادهای قضایی و امنیتی با توجه به مسئولیت خطیری که در برقراری نظم و امنیت عمومی به عهده دارند؛ می باشد که می بایست مورد توجه آحاد جامعه قرار گیرد.

وی گفت: سهم قابل توجهی از امنیت و نظم شهرستان که از شهرستان های امن و با امنیت بالاست حاصل اهتمام شبانه روزی قوای نظامی و انتظامی در کنار دستگاه قضایی است.


جناب آقای خسروشیری نیز ضمن عرض خیرمقدم خدمت بخشدار محترم مرکزی بر تعامل و همکاری در راستای پیشبرد بیش از پیش امور تاکید نمودند.

وی ضمن آرزوی توفیق روزافزون برای خدمتگزاران دولت تدبیر و امید گفت: همگی بایستی فارغ از خط مشی های سیاسی در اندیشه رفع مشکلات مردم باشیم تا مردم شاهد رفاه بیشتری باشند.

پایان خبر
نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
 
آخرین خبرها