کد خبر: ۹۷۱۱۹
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۷/۲۱
امام جمعه شهرستان جاجرم :
حجت الاسلام موسوی با اشاره به اینکه اگر مردم و مسئولین همدل باشند قطعا دشمنان هیچ غلطی نخواهند کرد ابراز داشت: خدایا را شکر که خداوند دشمنان اسلام را احمق آفرید. حرف ها و توطئه های آنها باعث وحدت مردم و مسئولین می شود.
 سفر مقام معظم رهبری به استان دارای برکات مادی و معنوی بود/خدایا را شکر که خداوند دشمنان اسلام را احمق آفرید

به گزارش پایگاه خبری جاجرم،نماز عبادی سیاسی این هفته نماز جمعه شهرستان توسط حجت الاسلام موسوی امام جمعه شهرستان جاجرم برگزار شد.

حجت الاسلام موسوی امام جمعه شهرستان جاجرم با بیان اینکه هرکه نسبت به امام حسین معرفت پیدا کرد گمراه نخواهد شد ابراز داشت: به گفته ائمه معصومین امام حسین کشتی نجات است و شناخت و معرفت پیدا کردن نسبت به سید الشهدا قطعا عاقبت به خیری را به همراه خواهد داشت.

وی با گرامیداشت سالروز ورود مقام معظم رهبری به استان خراسان شمالی گفت: سفر مقام معظم رهبری دارای برکات مادی و معنوی بود و به گفته مسئولین بیست سال استان خراسان شمالی را پیش انداخت و یکی از این برکات در شهرستان جاجرم حوزه علمیه امام موسی کاظم (ع) است.

خطیب نماز جمعه جاجرم با بیان اینکه خداوند نظر پردازی های غیر ولی فقیه و مرجع تقلید را نخواهد پذیرفت افزود: مرور رهنمود ها و آسیب های مقام معظم رهبری که در استان ما در مورد سبک زندگی اسلامی بیان کردند مهم است و مهمتر از آن این است که مردم و مسئولین در مورد بیانات مقام معظم رهبری چه کردند آیا به آنها عمل کردند.

موسوی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در مورد حمایت از تولید ملی تصریح کرد: توجه به تولید ملی با وارد کردن بی رویه اجناس خارجی و وارداتی منافات دارد.

وی با تاکید بر اینکه اگر مردم و مسئولین همدل باشند قطعا دشمنان هیچ غلطی نخواهند کرد اظهار داشت: خدایا را شکر که خداوند دشمنان اسلام را احمق آفرید حرف های آنها باعث وحدت نهاد های اسلامی و مردم و مسئولین است.

پایان خبر
نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
 
آخرین خبرها